Wizyta Prezydenta Miasta Kutno w Odlewni!

Dnia 7 lutego 2019 roku mieliśmy zaszczyt po raz pierwszy gościć w Zakładzie Prezydenta Miasta Kutno, Zbigniewa Burzyńskiego, Zastępcę Prezydenta, Jacka Boczkaję oraz zastępcę naczelnika ds. rozwoju i obsługi inwestorów Pana Macieja Kostrzewę. Wyjątkowych gości oprowadzał sam Prezes Zarządu Odlewni Kutno, Piotr Tomczyk oraz Członek Zarządu, Rafał Durkiewicz.

Wizyta rozpoczęła się od prezentacji spółki Odlewnia Kutno, podczas której nasi goście mieli okazję zapoznać się z genezą powstania zakładu produkcyjnego, planami rozwoju, jak również z danymi dotyczącymi zatrudnienia. Mieliśmy także przyjemność przybliżyć naszym Gościom profil działalności spółki, bazę dostawców, klientów i kontrahentów. Po zakończeniu prezentacji włodarze miasta wraz z Zarządem Odlewni Kutno udali się na zwiedzanie hali produkcyjnych, aby bliżej poznać proces produkcji odlewów żeliwnych, a także zobaczyć z bliska jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach. Na koniec wizyty, w stołówce hali P1, odbyło się spotkanie z pracownikami, podczas którego każdy z uczestników miał niepowtarzalną okazję, aby porozmawiać z naszymi Gośćmi i Zarządem, czy zadać Panom pytania. Kwestie, jakie poruszono, dotyczyły m.in. modernizacji drogi dojazdowej do zakładu, czy też możliwości postawienia przystanku komunikacji miejskiej przy ul. Sklęczkowskiej.

Spotkanie było niezwykle owocne. Bardzo się cieszymy, że Prezydent Miasta Kutno wraz ze współpracownikami miał okazję zapoznać się z dynamiką rozwoju spółki oraz poznać nasze ambitne plany na przyszłość.

Więcej informacji na stronie: www.facebook.com/invest.inkutno

EnglishGerman