RAFAŁ DURKIEWICZ

Rafał Durkiewicz to członek zarządu Odlewni Kutno, odpowiedzialny za planowanie strategii marketingowych oraz budowanie relacji z klientami.

Rafał jest ekspertem w obszarze handlu międzynarodowego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie rozwoju sprzedaży, restrukturyzacji, standaryzacji procesów handlowych.

Od początku swojej kariery zawodowej zajmował się tworzeniem i wdrażaniem strategii handlowo – marketingowych oraz kreowaniem najlepszych praktyk budujących satysfakcję klientów. Ukończył Uniwersytet Łódzki na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz Akademię Liderów przy Harvard Business Review Polska. W latach 2000 – 2007 związany był z Agros Nova, gdzie odpowiadał za sprzedaż bezpośrednią budującą dystrybucję poza zasięgiem własnych przedstawicieli, jak również za aktywności marketingu handlowego oraz analizy komercyjne.

Kierował zespołami Dyrektorów Regionalnych, Kierowników Zespołów ds. Wsparcia Sprzedaży oraz analityków komercyjnych. Pełnił rolę jednego z merytorycznych liderów podczas fuzji Agros Fortuna i Sonda. W kolejnych latach był związany z Grupą Kapitałową Complex (produkcja i dystrybucja produktów technicznych) oraz z Grupą Kapitałową Hydrotor (produkcja i dystrybucja elementów hydrauliki siłowej), gdzie pełnił funkcje Dyrektora Departamentu Rozwoju Sprzedaży i Marketingu oraz Prezesa Zarządu. Na stanowisku dyrektora przeprowadzał segmentację rynków, implementował wysokiej jakości standardy pracy oraz wypracowywał efektywne warunki handlowe z partnerami. Jako prezes zarządu budował strategie marketingowe oraz przeprowadzał restrukturyzację uzyskując poprawę wyników finansowych.

EnglishGerman