KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy nowoczesną odlewnią oferującą produkty rdzeniowe i bezrdzeniowe z żeliwa szarego i sferoidalnego. Produkcja odbywa się zachowaniem najwyższych standardów jakościowych oczekiwanych od liderów branży.

Zapewniamy obsługę pełnego procesu produkcji od przygotowania projektu dokumentacji techniczno-konstrukcyjnej, poprzez modelowanie, wykonanie odlewów, obróbkę, malowanie, na kompletacji i dostawie kończąc.

Gwarantujemy szybki czas wdrożenia produktu oraz maksymalną powtarzalność jakościową i wymiarową wyrobów. Systematycznie inwestujemy w innowacyjne technologie, które pozwalają na zwiększenie oferty produkcyjnej i jeszcze lepsze dopasowanie do potrzeb klientów.

Dbamy o to, by nasz rozwój był przyjazny środowisku, implementując energooszczędne rozwiązania techniczne, zmniejszające negatywny wpływ produkcji na środowisko naturalne. Działamy według Systemu Zarządzania Środowiskowego oraz Zarządzania Jakością zgodnie z normą ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015 certyfikowanego przez QS Zurich.

35

LAT DOŚWIADCZENIA

21

KRAJÓW EKSPORTU

300+

PRACOWNIKÓW

29

STAŁYCH KLIENTÓW

CERTYFIKATY

ISO 14001, ISO 9001

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół to doświadczeni menadżerowie wspierani przez kadrę specjalistów oraz inżynierów.

PIOTR TOMCZYK

Prezes Zarządu

RAFAŁ DURKIEWICZ

Członek Zarządu
EnglishGerman