Odlewnia Kutno sponsorem 45. Święta Róży Kutno 2019

W dniach 6-8 września 2019 w Kutnie odbyła się największa w Polsce impreza kulturalno-rozrywkowa o tematyce różanej organizowana corocznie – Święto Róży Kutno 2019. W programie takie atrakcje jak: Ogólnopolska Wystawa Róż, aranżacje florystyczne najlepszych florystów z całej Polski, Plenerowe Targi Różane, Jarmark Różany, a także koncerty takich gwiazd jak: Blue Cafe, Poparzeni Kawą Trzy, Afromental, Urszula oraz wiele innych. W wydarzeniu tym nie mogło zabraknąć również Odlewni Kutno, która była jednym ze sponsorów wydarzenia, a także wykonawcą nagród w Ogólnopolskich Konkursach Różanych.

Przepiękne statuetki zostały wykonane przez pracowników naszej firmy: Pana Aleksandra Wójcika oraz Pana Mirosława Zielińskiego. Panowie wykazali się dużym zaangażowaniem i starannością
w wykonaniu za co chcielibyśmy serdecznie im podziękować.

Ten pachnący różami weekend chcieliśmy uprzyjemnić wszystkim naszym pracownikom przekazując im vouchery do wykorzystania na tegorocznym Święcie Róży. Każdy z pracowników otrzymał kupon na ciepły posiłek oraz napój do wykorzystania na imprezie, nie zapomnieliśmy również o pociechach naszych pracowników zapewniając im żetony do wykorzystania w lunaparku. Mamy nadzieję, że spędziliście ten czas wspaniale i zdecydujecie się świętować razem z nami również w przyszłym roku.

Do zobaczenia!

EnglishGerman